מה זה "מעריץ או אוהד", כבר מזמן עברתי את הגיל!! 820

מהיא אסטרטגית העבודה בפייסבוק כדי להביא תוצאות בשורה התחתונה

עוד הדרכה… ובחינם!!! י

סרטון שמסביר למה כדאי להירשם להדרכת הפייסבוק
***

***

***
בהדרכה הזו שמיד תעלה, אני עומדת לגלות לך את הסוד שמאחורי אחד הכלים החשובים למיתוג/פירסום/איתור הזדמנויות בשבילך ו/או בשביל העסק שלך !!!

משום מה קיימת עלטה סביב הכלים של פייסבוק, למרות שלכאורה הכל רשום במדריך של פייסבוק עצמו, לא תמיד ברור איך להגיע לכל כפתור ומה בעצם צריך לעשות.

בכל יום כמעט, פונים אלי לא מעט לקוחות כדי שאבנה להם אתר אינטרנט או “דף אוהדים" בפייסבוק.  בשני המקרים, התשובה שאני נותנת להם, היא ש ”אין לך שום צורך שאני אעשה זאת עבורך, כל אחד יכול לעשות זאת בעצמו!!”.

נכון שכדי להקים אתר אינטרנט בעצמך יש מספר צעדים שעליך לעשות שהם מעט מורכבים אך בקורס אחד בתוך מס' שעות יש לך אתר אינטרנט…

אבל, בנוגע לבניית "דף אוהדים" בפייסבוק, כמעט כל אחד יכול לעשות זאת בתוך 15 דקות או פחות!!!

למעשה אין פה שום דבר בלהקים דף בפייסבוק, ואל תיתנו לאף אחד אחר להגיד לכם אחרת.  אם יש לך חשבון  ב Facebook , אני מניחה שכל הכלים הזמינים שם כבר מוכרים לך, אז למה לא לבנות את דף ה"אוהדים" הזה בעצמך?

שמעתי כבר הצעות שערורייתיות של מאות ואלפי ₪ כדי לבנות דף  Facebook והחלק הכי מדהים הוא, זה מה בעצם צריך לעשות כדי להקים דף כזה …. זה פשוט משגע!!

אז הנה, כאן  אני עומדת להראות לך איך לבנות "דף אוהדים" משלך בפייסבוק בחינם.

כפי שכבר הספקת להכיר אותי, בהדרכה הזו אני עוברת איתך צעד צעד, כפתור כפתור ומסבירה בדיוק על מה ללחוץ ועל מה לשים דגש, אני אעשה זאת בעזרת חומר כתוב, בצילומי מסך ובסרטוני וידאו.

ההדרכה מחולקת ל – 5 סרטוני הדרכה:

 1. בחלק הראשון אני אסביר כיצד לפתוח חשבון בפייסבוק למי שאין עדיין (למרות שניתן לבנות "דף אוהדים" בפייסבוק מבלי שיהיה לך חשבון, אני חושבת שזו הזדמנות מצויינת לעשות עוד צעד חשוב לקידום המותג האישי שלך או העסק או החברה שלך באינטרנט)
 2. בחלק השני אני אסביר כיצד לפתוח "דף אוהדים" בפייסבוק ואסביר מה כל כך חשוב בו.
 3. בחלק השלישי אני אספר לך איך להעשיר את "דף האוהדים"  ולהפוך אותו לכלי שימושי  לך ו/או לעסק שלך.
 4. בחלק הרביעי אלמד אותך, איך מפרסמים בפייסבוק, מה חשוב לבדוק, מתי כדאי לפרסם ועוד.
 5. בחלק החמישי אני אסביר כיצד ומתי ניתן לשנות "לדף האוהדים" את כתובת ה – url שלו כדי למנף אותו ע"פ היתרונות שלו, עליהם הסברתי בחלק השלישי

עכשיו, כל שעליך לעשות כדי לקבל את אחת ההדרכות הכי חשובות, ללחוץ כאן.

אם אהבתם שתפו גם אחרים…Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0

תגובה אחת ל “מה זה "מעריץ או אוהד", כבר מזמן עברתי את הגיל!! 820”

 1. איך עושים אותו דבר בקבוצה סגורה???
  אין לי דף אוהדים אלא קבוצה סגורה…
  תודה,
  דורית

  [הגב]

שלח תגובה