חבל על הזמן! איזה אנשים מדהימים!

אני חייבת לשתף אותך על הימים האחרונים שעוברים עלי.

אני עושה המון דברים, מכינה המון חומר, "אורזת" אותו בכל מיני פורמטים….שעות רבות של עבודה.

לפני יומיים העברתי בקשה מהמשתתפים בסמינר 2009 שיעבירו אלי הפניות לאנשים שהם חושבים שהקורס שאני מעבירה על "הקמת אתר אינטרנט עצמאי בכלים חינמיים הקיימים ברשת" יהיה בעל ערך עבורם וגם ביקשתי שיחוו דעתם על דף הנחיתה שהכנתי עבור הקורס….

קיבלתי תגובות מדהימות, קיבלתי המון תמיכה וחיזוקים, קיבלתי הערות שיעזרו לי לשפר, קבלתי עצות נפלאות שיעזרו לי להביא את הדף כך שיהיה יותר אפקטיבי, הפנו את תשומת ליבי לתקלה טכנית שיש ועוד….והכל מתוך מקום של לתת לי את הכיוון הנכון כך שזה יעבוד!!!

בנוסף קיבלתי ממש הפניות, מספרי טלפון שכדאי לי לפנות אליהם ולעניין אותם בקורס כי הם חושבים שהוא יהיה בעל ערך עבורם….ממש יזמו עבורי קשר…

אני חייבת לספר ולשתף שהיומיים האחרונים עוברים עלי בכאלה ריגושים, זה ממלא אותי במוטיבציה ורצון לתת בחזרה…אני חושבת שהטיפים שאני מחלקת יכולים לעשות הבדל ולהקפיץ מדרגה, כאן המקום שלי לנתינה, אני עובדת ומכינה את הטיפים, שעות על גבי שעות כדי שהם יהיו באמת בעלי ערך ומשפיעים בשורה התחתונה.

אם אהבתם שתפו גם אחרים…Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Powered By Megirot

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

אין תגובות עדיין... תהיה הראשון שמגיב!

שלח תגובה