חודש בדממת אלחוט….

מה כבר עבר חודש ….

כבר עבר חודש מאז כתבתי בפעם האחרונה, והסיבה שלא כתבתי היא לא בגלל שלא היה לי מה לכתוב, אלא בגלל שיש לי כל-כך הרבה שאין לי מושג ממה להתחיל…כל יום שעובר אני מבטיחה לעצמי שאכתוב ופתאום חלף לו חודש!!!

אז החלטתי לנצל את ההזדמנות, ובזמן שהמתנתי לבני הקטן…התיישבתי וכתבתי.

בפעם האחרונה כתבתי על השתתפותי בסמינר 2009 של אמיר הרדוף ואף סיפרתי מה עשיתי ממש מיד בסיומו, אז הנה העידכון…

לאחר שהודעתי על תאריך לקורס שאני מדריכה בנושא "הקמת אתר אינטרנט עצמאי בכלים חינמיים הקיימים ברשת" הבנתי שעלי להתחיל ולארוז את הידע שצברתי לתוך מצגת, חוברת הדרכה ועוד….ועכשיו מתחילה העבודה….

שעות על שעות, זומבי בימים וטרוטת עיניים בלילות, ישבתי וכתבתי ומחקתי ותיקנתי והתחלתי מחדש וזרקתי עד שסוף סוף ערב לפני הקורס סיימתי ובידי היתה המצגת מוכנה לקורס.

במשך כל התקופה חוויתי המון רגעי תסכול אבל המון רגעי שמחה והצלחה…

בכל פעם שהצטרף מישהו לרשימת התפוצה שלי ממש חגגתי, אך בכל פעם שמישהו נטש נכנסתי לעצבות…אך שוב, כדי לתת משקל לטוב, בכל פעם שקיבלתי תגובות מדהימות מאנשים שתומכים ומעצימים פשוט התרגשתי כל כך ושמחתי שיש סביבי אנשים כאלו שיודעים לתמוך ולפרגן.

במהלך התקופה עידכנתי את האתר שלי, הוספתי דפי נחיתה, הכנתי שיעורים מצולמים שמועברים רק למשתתפי הקורס, הכנתי טיפים , הצטלמתי לסרטון קצר שמזמין להירשם – אני חייבת להתוודות, הצילום לא היה פשוט עבורי, אני לא אשת במה ובד"כ לא במרכז (אני חושבת שרק בחתונה שלי, שהיתה ממש מזמן (15 שנה!!!!!!!) רקדתי במרכז הרחבה…) והחשיפה הוא משהו שמאוד מאיים….אבל הבנתי גם שיש דברים שפשוט עושים ולא שואלים. המבינים אומרים שכך עושים – אז עושים ולא מתווכחים (גם זה לא היה פשוט עבורי, לעשות בלי להביע את דעתי????!!!!)

כעת עומדת לפני משימה נוספת…

להצטרף לרשתות החברתיות….גם את זה אומרים המבינים שצריך לעשות – אז עושים, לא????!!!

אז הנה אני כאן עם קורס, רשימת טיפים ועוד המון דברים חדשים שמתרוצצים לי בראש…

מקווה לעדכן בקרוב,

לילך

אם אהבתם שתפו גם אחרים…Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Powered By Megirot

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

אין תגובות עדיין... תהיה הראשון שמגיב!

שלח תגובה