האם באמת יש "קוד מנצח" ?

האם גם אני אוכל לנצח? האם גם אני אשיג את החלומות שלי? האם ילדי ידעו תמיד שהם יוכלו להיות כל מה שהם ירצו להיות?…

בדיוק לפני שבוע השתתפתי הסדנא שנקראת "קוד המנצח" שהינחו אותה ערן שטרן ואלון אולמן…. אין ספק שהם "צוות מנצח" ואם הייתי צריכה לבחור בצוות שיוכל להעביר את התכנים שהם העבירו, הייתי בוחרת בהם .

השתתפתי בלא מעט סדנאות, אם לומר את האמת, התכנים הם אותם תכנים, התובנות הן אותן תובנות…. אלא שיש כמה גורמים שמובילים אותי להשתתף בסדנאות מסוג זה שוב ושוב.

תובנה ראשונה –

כל אחד מעביר את התכנים בצורה שונה, מנקודת מבט אחרת, מנסיון חיים שונה, מסטטוס שונה כך שמאפשר לי להזדהות בכל פעם מחדש ממקום אחר ובמצב אחר.

תובנה שניה –

עצם ההשתתפות בקורסים מסוג אלה, גורמת לי לשים את עצמי במקום של התעסקות בעצמי, בחיי, בהרגלי, בעיסוקי והכל סביב עצמי. זה עוזר להגביר את המודעות ומאפשר לי לקחת כלים "איך לעשות את זה" – אשי היקר מגדיר זאת "להיות שרויה ברוטב של מצליחנים" – באילו עוד הזדמנויות בחיים יש לך אפשרות לשבת ולהתעסק רק בעצמך, במחשבות שלך, ברצונות שלך ובכלל……..

תובנה שלישית –

בכל פעם שאני משתתפת בסדנא מסוג זה אני נזכרת בחלום שלי, מבהירה לעצמי את תמונת החלום יותר ויותר, מאפשרת לעצמי להתרגש מהאפשרות של ההגשמה ונכנסת למוטיבציה…. האמת היא, שלפני שהשתתפתי בסדנאות מסוג זה, בכלל לא חשבתי על מה אני רוצה כשאהיה גדולה, לא נתתי לעצמי את המקום לדמיין ולהבין היכן אני רוצה להיות, השתתפות בסדנאות כאלו מאפשר לי להיות שם.

תובנה רביעית –

האלופים, בכל תחומי החיים, בספורט, באומנות, במחקר, ביצירה, בכתיבה, בבניה….מתאמנים כל הזמן!!! הם מתחדשים, לומדים, מגוונים, מנסים…הם כל הזמן בעשיה ואימון ולכן הם אלופים….בכל ההצלחות שלהם יש לפחות דבר אחד משותף – אימון!!!! – אז איך אוכל לחשוב להיות אלופה בחיי, משיגת חלומות ויעדים אם לא אתאמן ואקדיש זמן לעצמי???!!!

תובנה חמישית –

שבשבילי היא היתה ממש עוצמתית, יש לפחות מקום אחד (יש יותר…) בחיים שלי שאני מנצחת ובגדול, והמקום הזה הוא ילדי!!! , בסדנא של ערן ואלון קיבלנו כרטיס קטן שהם קראו לו "והגדתם לילדכם" הכרטיס שיקף בדיוק מדהים את ההתנהלות שלי ושל אישי עם ילדנו : אנחנו לא מפסיקים לומר להם כמה אנחנו אוהבים אותם גם אם לפעמים אנחנו קצת כועסים (יש לנו אפילו מן משפט כזה "אוהבת אותך עד קצה השמים ובחזרה…") וכמה הם חכמים, מוכשרים, מוצלחים, מצחיקים, חברותיים, נפלאים, מקסימים, ושלא יוותרו על החלומות שלהם, שימשיכו לנסות ולעשות את מה שהם אוהבים ורוצים לעשות (גם אם לפעמים "מכבים" אותם) ושיעשו אותם בדרך הטובה ביותר…

תוך כדי הסדנא שאלתי את ערן ואלון מה הביא אותם לרעיון של הסדנא ולמה "קוד המנצח" הנה היא לפניך:

אם אהבתם שתפו גם אחרים…Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Powered By Megirot

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

אין תגובות עדיין... תהיה הראשון שמגיב!

שלח תגובה