רוק בבית הספר

הסרט SCHOOL OF ROCK
לפני כ – חודש ימים החלו להיערך בבית הספר של בני ארד, לטקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה .החלו בחלוקת התפקידים לילדי כיתה ה' שיכינו ויגישו את הטקס.ארד פנה לעורכי הטקס והציע להם כי ינגן על האורגן או הפסנתר שיר שנראה לו מתאים לטקס והוא אף הציע לנגן כל שיר אחר שיבחרו והוא יוכל להתאמן עליו עם המורה הפרטי כך שיהיה מוכן לטקס ואף לפני כן.נחשו מה היתה תגובת המארגנים?? נחשו מה היתה תשובתם של הממונים על חינוך ילדינו, אלו שאמורים לתמוך בהם, להעצים אותם, ולחזק אותם??כמה ילדים מציעים עצמם להופיע בטקס ולנגן בו, לא רק לקרוא מתוך נייר שהמורים בוודאי כתבו וניסחו את הטקסט שבו, אלא לנגן לבד משהו שהוא חושב שמתאים, שמדבר לילדים, שמכבד את דעתם, השקפת עולמם וכמובן את מעמד הטקס.ובכן … זו התשובה כלשונה: "כבר יש מישהו שמנגן על כינור, לא צריך יותר מנגנים"מדהים לא ?!לא הצליחו למצוא אף פיתרון יצירתי לשתף את ארד ולאפשר לו להביא לידי ביטוי את היכולות שלו.אז מה הקשר לסרט SCHOOL OF ROCK ?
הסרט מספר על כוכב רוק בן 40 המפוטר מהלהקה שלו ומתקשה להיפרד מאהבתו הגדולה למוסיקה. התנהגותו פתטית ולא "יוצלחית", הוא נוחל כשלון אחר כישלון עד ש…. יום אחד הוא עונה לשיחת טלפון המיועדת לשותפו לדירה ובה מציעים לו מישרת מורה מחליף בבית ספר פרטי יוקרתי. הוא מזדהה כשותפו ונענה בחיוב להצעה. כשהוא מתחזה לשותף הוא מגיע לבית הספר……… בדרכו המיוחדת הוא מצליח להגיע לכל ילד, מגלה את הכישרון והמיוחדות של כל אחד ומביא אותם לביטוי עצמי מלא!

אם אהבתם שתפו גם אחרים…Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Powered By Megirot

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

אין תגובות עדיין... תהיה הראשון שמגיב!

שלח תגובה