פרטים נוספים על "בית הספר העברי לשיווק באינטרנט"

Internet Marketing School

בפעם הקודמת סיפרתי לך על "בית הספר העברי לשיווק באינטרנט" שעומד להיפתח בערב שבועות 18.5.2010
סיפרתי גם, שבית הספר הוא למעשה תוכנית שנתית הכוללת סדרת פעולות, שנוצרו במהלך תקופה של שנה, שתעדתי ורשמתי אותן מתוך הניסיון והלמידה שלי ומתוך המלצות של מומחים בינלאומיים בתחום.

מה שדירבן אותי הכי הרבה ליצור את התוכנית, היא העובדה שהיום, האינטרנט מוצף בכמויות של כלים וידע שהופך את הכל לנגיש וזמין יותר, והלקוחות שלנו כבר מזמן לא מחפשים אותנו בדפי זהב, הם מקישים את השאלה שלהם בגוגל, ואם אין לנו אתר שאליו הם יוכלו להגיע, אז ברור לאן הם מגיעים (למתחרים שלנו?! 🙁 )
האמת היא שזה מזכיר לי מקרים שבהם עסקים שלא שמו לב לשינוי הטכנולוגי ולא השכילו להפנים אותו, נעלמו ונכחדו.

ולמעשה, רק אחרי שהתוודאתי לעולם האינטרנט (כפי שסיפרתי בפוסט הקודם) הבנתי סוף סוף את המשפט שאומר שאם אתה לא שם אתה לא קיים!! וזה היה מתסכל.

ולכן הדבר הראשון והבסיסי, שהוא חלק מהתוכנית, הוא שלכל מי שירשם לתוכנית יקבל אתר אינטרנט מיקצועי, ילמד להפוך אותו למכונה לייצור לידים תוך כדי "הכנסת" תוכנות חדשות ותוספים (המתעדכנים באופן אוטומטי) שהופכים את האתר ומערכת הניהול שלו לעדכניים תמיד מבחינה טכנולוגית.
הוא גם יקבל את כל ההדרכות כך שיוכל לתפעל את ממשק הניהול שלו באופן מלא ולא יהיה תלוי בבונה האתרים.

זה רק חלק בסיסי בתוכנית, על חלקים נוספים אני אספר בהמשך…

כמו שכתבתי בפוסט הקודם, זהו למעשה תהליך של קדם השקה…
גם את התהליך הזה אני מתעדת והוא יהיה כמובן חלק מהתוכנית בבית הספר.
אני חייבת לספר לכם כי התהליך שאתם עוברים כקוראים הוא רק קצה הקרחון של תהליך שלם ומורכב המתרחש מתחת לפני השטח, והוא התהליך שאני מתעדת

אז בואו נחזור להשקה או למעשה לקדם השקה:

בקדם ההשקה אני נותנת לכם הזדמנות להבטיח את מקומכם בהרשמה המוקדמת (כל הקודם זוכה) כבר עכשיו ולהיכלל ב – 100 המשתתפים הראשונים, אשר יזכו בבונוסים בשיווי כספי רב.
ובנוסף הם אלו שיקבלו את הטלפונים הראשונים להרשמה ויוכלו להנות ממחיר שלא יחזור יותר (ותאמינו לי שמדובר במחיר מצחיק) .

אבל לפני שאתם נרשמים בהרשמה המוקדמת, אני רוצה לספר לכם על כמה דברים שלמדתי ממומחי השיווק באינטרנט, שקשורים לתהליך שאתם עוברים, שכמובן גם עליהם נעבור בתוכנית בית הספר:

 • אם קבענו מחיר השקה לכמות מסויימת ולזמן מסויים – עלינו לעמוד במילה שלנו, הכוונה היא שגם מי שירשם אחרי המועד ויבקש בכל זאת את מחיר ההשקה לא לאשר את המחיר, אין דבר יותר חשוב מהמילה שלנו כלפי הלקוחות שלנו, הם הנכס הכי יקר שלנו ועלינו לשמור עליהם – בלעדיהם אנחנו לא קיימים.
 • תמיד הנרשמים הראשונים מרוויחים הכי הרבה, תמיד אלו שינקטו פעולה מהר, ירוויחו ובגדול .
 • תמיד ניתן בונוסים, אבל לא סתם בונוסים, אלא בונוסים שווים באמת!!
 • ברוב ההשקות שאני מכירה (שנעשות לרוב בחו"ל), ערך הבונוסים בלבד גבוה הרבה יותר מההשקעה בתוכנית, במערכת או בכנס שהמשתתפים משקיעים. – אני מבטיחה שאני עומדת לעשות בדיוק אותו הדבר, דעו לכם שרק והבונוסים שאני עומדת לתת לכם הם גבוהים לאין שיעור מההשקעה שלכם בתוכנית.
 • חוק העלאת המחיר – תמיד, אבל תמיד להעלות מחירים. תמיד, אבל תמיד שתהינה לכך סיבות מוצדקת, כאשר אחת מהן כמובן תהיה הוספת והעלאת ערך המוצר ו/או השירות. אני רוצה לספר לכם שכשפתחתי את הקורס הראשון להקמת אתר אינטרנט, המחיר ההשקה היה 397 ₪  והיום הוא  1,700 ₪  – כמובן שכמות החומר, משך הקורס, והשירות השתנו בהתאם.  אבל למעשה הנרשמים הראשונים שהחליטו מהר הרוויחו בגדול!!!! כי המחיר רק עלה מאז אבל אני ממשיכה לעדכן אותם ותת להם שירות מלא!

עכשיו, אני מניחה שהשתכנעתם קצת יותר וממש כאן תוכלו להירשם בהרשמה המוקדמת לתוכנית (רק נרשמים ומבטיחים את המקום ב – 100 הראשונים, במועד ההשקה נתקשר אליכם ואם תחליטו שזה לא מתאים, פשוט נפנה לנרשם הבא – אין לכם שום סיכון)!!!!

דואר אלקטרוני
שם
טלפון נייד

הנה שוב הדוח על 69 הכללים שחייבים להכיר לפני שמתחילים לשווק באינטרנט (לחצו על התמונה והורידו אותו אליכם)

יש ללחוץ על הקליק הימני כדי להוריד את הספר – זה נפתח בחלון חדש 9 מגה (לוקח קצת זמן)

הנה שוב ה"טעימות" (ליחצו על התמונה והורידו אותם אליכם)

מעתה ועד למועד ההשקה אדאג להעביר יותר ויותר פרטים כך שעד המועד יהיה לכם מספיק זמן לבדוק אם התכנים של בית הספר מתאימים לכם

אם אהבתם שתפו גם אחרים…Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0Powered By Megirot

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

4 תגובות ל “פרטים נוספים על "בית הספר העברי לשיווק באינטרנט"”

 1. חייבת להגיד שנחשפתי לאתר שלך לפני כשבוע ובעקבותיו ניסיתי את וורדפרס. האמת שבתור אחת שכן מבינה באינטרנט היה לי קשה לתפעל אותו כי אין באמת אתר מסודר וטוב שמדריך מה בדיוק אפשר לעשות ואיך.
  יש מערכת דומה (והרבה יותר מתקדמת), שגם היא כמובן בחינם שקוראים לה ג'ומלה ויש אתר שמדריך בצורה הכי טובה שיכולה להיות- כולל סרטונים וידאו החל מההתקנה וכלה בשימושים השונים שאפשר לעשות במערכת.

  מאוד ממליצה! הרבה יותר פשוט מוורדפרס

  http://edenorion.com/joomla_course/

  ואין לי שום קשר אישי לגו'מלה או לבעל האתר שהמלצתי עליו

  [הגב]

  לילך דרור Reply:

  סיון הי,
  הבעיה שאת מציגה מייצגת את עיקר הבעיות בכלל בכל מה שקשור לתוכנות וכלים באינטרנט ובוודאי כשהן חימיות או קוד פתוח ובשפה האנגלית
  ולכן כאן אני נכנסת לתמונה
  כל ההדרכות שלי הן כאלו שנותנות מענה על איך והיכן צריך ללחוץ כדי להצליח
  מלבד זאת גם ג'ומלה וגם דורפל הן מערכות לנהול מצויינות
  מניסיון שלי עם ג'ומלה, אני מעדיםה לעבוד עם וורדפרס, היא מהתוכננות הכי פופולאריות ומשתמשים בה מהמובילים בשיווק באינטרנט בעולם

  [הגב]

 2. אגב הכנות לבית הספר,
  הנה מצאתי עוד טיפים מדהימים על פאוור פוניט.
  כל מי שמתעניין שייכנס
  http://en.kioskea.net/faq/powerpoint-117

  לילך

  [הגב]

 3. הי לילך ,
  אני מקבלת עידכונים ממך מזה זמן רב, ועדין סקרנית כל פעם מחדש לגלות אילו חידושים או תובנות יגיעו אליי במייל. אני עוקבת גם אחרי הצמיחה שלך והיא מתרחשת לנגד עיני בעקומה שעולה מעלה בזוית חדה בהחלט. תודה על 69 תובנות השיווק השפיציות בהחלט,קבלי איחוליי הצלחה לבה"ס העברי, זה נשמע ממש חלוצי . אה כן, ואהבתי את התמונה החדשה על הכריכה . המשיכי לעלות ולהצליח . בברכה – שרון

  [הגב]

שלח תגובה