לקבלת הטיפים החינמיים שלי לשיווק באינטרנט

[megirot id='11278' nameenabled='true' namerequired='true' phoneenabled='true' phonerequired='false' sourcepage='ניסיון' submitlabel='כן לילך, אני רוצה לקבל את ההדרכות' buttonurl="]לילך דרור הינה בעלת האתר "מגירות" megirot.co.il בו התחילה את דרכה באינטרנט לפני כשנתיים.

עולם האינרטנט נפתח עבורה במלוא עוצמתו וכיום היא מנהלת את "בית הספר לשיווק באינטרנט" אותו היא ייסדה והקימה.

המטרה – לתת לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים את כל הדרוש להם על מנת שיוכלו להקים סניף נוסף לעסק שלהם הממוקם באינטרנט, אשר דרכו יוכלו לקבל פניות חדשות של לקוחות פוטנציאלים, יוכלו להגדיל את כמות העסקאות ובכך לשפר את מצבם הכלכלי ולהפוך אותם לאנשים שמחים ומאושרים יותר.

כחלק מהראיה הכוללת של שיפור מצבם של בעלי העסקים הקימה לילך את :
אתר האינטרנט megirot.com בו היא מרכזת טיפים חינמיים של הדרכות צעד צעד כפתור כפתור על כלים אשר יעזרו לבעלי העסקים לשווק את עצמם באינטרנט.

[megirot id='11278' nameenabled='true' namerequired='true' phoneenabled='true' phonerequired='true' sourcepage='ניסיון' submitlabel='כן לילך, אני רוצה לקבל את ההדרכות' buttonurl="]

אתר האינטרנט key4life.com בו היא מרכזת טיפים להצלחה ע"פ מצליחנים – בהרשמה חינמית.
תוכנית הרדיו השבועית megirot.fm – בו יכולים בעלי העסקים לשאול כל שאלה על העסק שלהם, שיווקו, קהל היעד, ייחוד, שילוב עם חיי המשפחה ועוד – ההשתתפות בחינם!

אם אהבתם שתפו גם אחרים…Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on LinkedIn0

אין תגובות עדיין... תהיה הראשון שמגיב!

שלח תגובה